Hakkımızda

   Kuruluş yılımız olan 2004'te Ofis ve Okul Mobilyaları üzerine faaliyete başlayan şirketimiz, zamanın ve teknoljik gelişmelerin getirmiş olduğu yenilik ve inovasyonları yakından takip ederek, herdaim kendisini güncel ve yenilikçi fikir ve yaklaşımlara açık tutmuştur. Müşterilerinin ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini anlayıp, kesin çözümler sunmanın ötesinde, onların ileriye yönelik doğabilecek ihtiyaçlarıyla ilgili öngörüde bulunup, müşterilerinin her zaman huzurlu ve konforlu bir çalışma ortamında mesai harcamalarını amaçlamıştır. Faaliyet alanına Otel projeleri, Cafe - Restaurant, Hastane konseptlerinide dahil eden kurumumuz, bu alanda da rüştünü müşterilerine ispatlamış, misyon ve vizyonuna yakışır projeler hayata geçirmiştir.

     Gerekli AR-GE ve amacına optimum hizmet etme konusunda, mevcut faaliyet alanına Konferans ve Sinema Salonları yapımını da bünyesi içine alan şirketimiz, yine bu alanda varolan standartları geliştirme konusunda gerekli tüm insan kaynakları ve mali yatırımları yapma konusunda üzerine düşen hiçbir çaba ve özveriden kaçmamıştır.

     Yönetim merkezimizin bulunduğu Çamlıca'daki çalışma ofisimizde bugün hala faaliyet alanımızla ilgili uluslararası gelişmeleri yakından takip edip, hem yurtiçi hem yurtdışı pörtföyümüze hizmet etmeye devam etmektedir. Ofis Mobilyaları, Eğitim Mobilyaları ve Konferans ve Sinema Salonları ile ilgili geniş bir ürün yelpazesine ulaşan şirketimiz, ulaşmış olduğu engin tecrübesini müşterilerinin hizmetine sunmamın haklı gururunu yaşamaya devam ederek, misyon ve vizyon prensipleri doğrultusunda, adanmışlığını ve motivasyonunu yitirmeden sektörüne ilham olmaya devam etmektedir.